****WEDSTRIJDKALENDER 2017 ZUID-HOLLAND****

Donderdag 5 t/m dinsdag 10 januari 2017
Zesdaagse Rotterdam

Zaterdag 7 januari 2017: Rotterdam
Interclubcompetitie veldrijden
Clubparkoers Ahoy

Zaterdag 14 januari 2017: Rotterdam
Interclubcompetitie veldrijden, tevens prijsuitreiking
Clubparkoers Ahoy

Zondag 15 januari 2017: Noordwijk
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace

Zondag 29 januari 2017: 's-Gravenzande
Westland MTB Beach Challange

Zondag 12 februari 2017: Rockanje
18e Farm-Frites strandrace

Zondag 19 februari 2017: Scheveningen/Waterreus
Beach Series

Zondag 26 februari 2017: Gouda
Open Kampioenschap van het Groene Hart
S/F clubparkoers Excelsior, Kale Jonkerpad

5 maart 2017: Haags Kampioenschap
Interclubwedstrijden
S/F clubparkoers Trias, Jaap Edenweg, Den Haag

Zaterdag 11 maart 2017: 16e Omloop van Strijen
S/F Industriestraat
Nieuweling-meisjes; Junior-vrouwen; Elite-/Belofte-clubvrouwen/Amateur-vrouwen

Zaterdag 11 maart 2017: 64e Ronde van Zuid-Holland
Kijkduin/Den Haag
S/F Zandvoortselaan
Elite/Beloften Eendaagse

Zondag 12 maart 2017: Langevelderslag/Noordwijk
Finale Beach Series

Zaterdag 25 naart 2017: Studentencup Delft

Zaterdag 1 april 2017: Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse
S/F clubparkoers Delta, Wielrenpad
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK)

Zaterdag 8 april 2017: Rotterdam
S/F clubparkoers Ahoy, Landscheiding
Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes; Handbiken; Elite-/Belofte-clubvrouwen/Amateur-vrouwen

Zaterdag 8 april 2017: Honselersdijk
LJC MTB
S/F clubparkoers WWV, Broekpolderlaan
Jeugd cat. 1 tm 7

Zaterdag 8 april 2017: 44e Ronde van Lexmond
S/F Kortenhoevenseweg
Basisleden; Amateurs/Sportklasse; Elite/Beloften

Zondag 9 april 2017: Rijswijk
S/F clubparkoers De Spartaan, Lange Kleiweg
Jeugd cat. 1 t/m 7 omnium (Selectiewedstrijd NK)

Zondag 9 april 2017: 33e Omloop van de Glazen Stad
Kwintsheul
S/F Vogelaer
Elite/Beloften Eendaagse

Zondag 16 april 2017: Jeugdronde van Alphen aan den Rijn
S/F clubparkoers Avanti, Amerikalaan
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK); Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes

Maandag 17 april 2017: Waddinxveen
Junioren; Elite-/Belofte-clubvrouwen/Amateur-vrouwen/Junior-vrouwen; Amateurs; Dikke Banden 7-12 jaar; Funklasse; Elite/Beloften

Woensdag 19 april 2017: Rotterdam
Grote Prijs Koppert Biological Systems
S/F clubparkoers Ahoy, Landscheiding
Junioren; Sportklasse; Elite/Beloften/Amateurs

Zaterdag 22 april 2017: Jeugdronde van de Bult
S/F clubparkoers Swift, Leiden
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK)

Zaterdag 22 april 2017: Arno Wallaard Memorial Junioren
Meerkerk
S/F Burgemeester Slobbelaan
Junioren Eendaagse

Zaterdag 22 april 2017: Arno Wallaard Memorial
Meerkerk
S/F Burgemeester Slobbelaan
Elite Men Int.1.2

Donderdag 27 april 2017: Grote Ronde van 's-Gravendeel
S/F Smitsweg
Sportklasse; Amateurs; Elite/Beloften

Zaterdag 29 april 2017: Marion Gödde Meisjesronde
S/F clubparkoers De Mol, Vogelaarsweg, Dordrecht
Jeugd meisjes (Selectiewedstrijd NK); Nieuweling-meisjes; Junior-vrouwen

Zondag 30 april 2017: Lansingerland/Bergschenhoek
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK alleen jongens)

Zondag 30 april 2017: Haagse Wielerdag
S/F clubparkoers Trias, Jaap Edenweg, Den Haag
Junior-vrouwen/Nieuweling-meisjes; Sportklasse-19+/Amateurs-40+; Elite/Beloften/Amateurs

Vrijdag 5 mei 2017: Bevrijdingsronde van Rijswijk
S/F clubparkoers De Spartaan, Lange Kleiweg
Sportklasse-19+/Masters-40+
Amateurs/Sportklasse/Junioren

Zaterdag 6 mei 2017: 14e Jeugdronde van Gouda
S/F clubparkoers Excelsior, Kale Jonkerpad
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK); Nieuweling-meisjes; Nieuwelingen

Zaterdag 13 mei 2017: Zuidhollandse Eilanden Tour
Spijkenisse
S/F Marrewijklaan
Elite/Beloften Eendaagse

Zaterdag 13 mei 2017: Spijkenisse
Afwachtingswedstrijden
S/F Marrewijklaan
Nieuwelingen; ID-renners; Junioren

Zaterdag 13 mei 2017: Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk
S/F clubparkoers WWV, Broekpolderlaan
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK)

Zaterdag 13 mei 2017: 22e Draai rond de Kraai
S/F Vlasstraat Rijsoord
Sportklasse; Amateurs; Elite-/Belofte-clubvrouwen/Amateur-vrouwen; Elite/Beloften

Zondag 14 mei 2017: Honselersdijk
Wollebrand MTB Wedstrijd
S/F clubparkoers WWV, Broekpolderlaan
Amateurs/Sportklasse; Masters-40+; Masters-50+; Masters-30+; Elite-/Belofte-/Amateur-vrouwen; Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes;
Nieuwelingen; Elite/Beloften; Junioren

Zaterdag 20 mei 2017: Jeugdronde van Oude Tonge
S/F Eisenhouwerlaan
Jeugd cat. 1 t/m 7 (Selectiewedstrijd NK)

Zaterdag 20 mei 2017: New Energy Tour
Gaat niet door

Zaterdag 20 mei 2017: Ronde van Katendrecht
S/F Veerlaan, Rotterdam
Elite/Beloften (omnium), Vrouwen/B-klasse (fixed gear event), afvalrace A-klasse Mannen (fixed gear event), Dikke Banden 7-12 jaar, Sportklasse, Basisleden, Prominenten, Fixed Gear Criterium

Woensdag 24 mei 2017: Berkel en Rodenrijs
S/F Pastoor Verburgweg
Districtskampioenschappen Tijdrijden Zuid-Holland
Nieuwelingen; Junioren; Masters-30+; Masters-40+; Masters-50+; Masters-60+; Amateurs/Sportklasse; Beloften; Elite
Regiokampioenschappen Tijdrijden Zuid- en Noord-Holland
Nieuweling-meisjes; Junior-vrouwen; Elite-vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-vrouwen

Donderdag 25 mei 2017: 55e Ronde van Lekkerkerk
S/F Burgemeester Van Willigenstraat
Amateurs/Sportklasse; UCI-vrouwen/Belofte-vrouwen/Elite-clubvrouwen; Elite/Beloften

Zaterdag 27 mei 2017: 37e Omloop Hoekse Waard
Puttershoek
Amateurs; Elite/Beloften

Zaterdag 27 mei 2017: Arno Wallaard Jeugdtoernooi
S/F clubparkoers Jan van Arckel, Vlietskade, Arkel
Jeugd cat. 1 t/m 7

Zaterdag 3 juni 2017: 64e Ronde van Papendrecht
S/F Constantijn Huygenlaan
Nieuwelingen; Amateurs/Sportklasse/Junioren; Elite/Beloften

Maandag 5 juni 2017: Hardinxveld
S/F Spoorweg
Basisleden
Districtskampioenschappen Zuid-Holland
Junioren; Beloften; Elite
Regiokampioenschappen Zuid- en Noord-Holland
Elite-vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-vrouwen

Maandag 5 juni 2017: Leiden
S/F clubparkoers LRTV Swift
Amateurs/Sportklasse
Districtskampioenschappen Zuid-Holland
Masters-50+, Masters-60+, Masters-30+, Masters-40+, Nieuwelingen
Regiokampioenschappen Zuid- en Noord-Holland
Junior-vrouwen, Nieuweling-meisjes
 
Vrijdag 9 juni 2017: Ronde van het Statenkwartier - Den Haag
Gaat niet door

Zaterdag 10 juni 2017: Rabo Ronde van Rozenburg
S/F Molenweg
Funklasse; Amateurs/Sportklasse

Zaterdag 10 juni 2017: Groot-Ammers
S/F Fortuinplein
Nieuweling-meisjes/Junior-vrouwen/Amateur-vrouwen/Basisleden-vrouwen;
Basisleden; Sportklasse-19+/Amateurs-40+

Maandag 12 juni 2017: 35e Ronde van Numansdorp
S/F Burgemeester De Zeeuwstraat
Sportklasse, Elite/Beloften (achter derny's); Elite/Beloften

Woensdag 14 juni 2017: Wielerronde van Abrandswaard
Rhoon
S/F Dorpsdijk
Sportklasse-19+/Amateurs-40+; Prominenten; Elite/Beloften/Amateurs

Zaterdag 17 juni 2017: 8e Jeugdronde van Zuid-Beijerland
Gaat niet door

Zaterdag 17 juni 2017: Noordwijk Classic
S/F Koningin Wilhelminaboulevard
Elite-vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-vrouwen

Zaterdag 17 juni 2017: MTB streetrace Noordwijk
Topklasse; Funklasse heren

Zondag 18 juni 2017: 36e Ronde van Zoeterwoude
S/F Schenkelweg, Zoeterwoude-Dorp
Nieuwelingen; Amateurs/Sportklasse/Junioren; Funklasse

Dinsdag 20 juni 2017: 53e Ronde van Maassluis
S/F Keucheniusstraat
Sportklasse-19+/Amateurs-40+; Amateurs/Sportklasse

Zaterdag 24 juni 2017: Klimomnium Jeugd
S/F clubparkoers De Mol, Vogelaarsweg, Dordrecht
Jeugd cat. 1 t/m 7

Zaterdag 24 juni 2017: 35e Ronde van Sliedrecht
S/F Merwestraat
Dikke Banden 7-12 jaar; Junior-vrouwen/Nieuweling-meisjes; Basisleden;  Amateurs/Sportklasse/Junioren

Donderdag 29 juni 2017: 54e Ronde van Honselersdijk
S/F Dijkstraat
Nieuwelingen; Junioren; Elite/Beloften/Amateurs; Dikke Banden 7-12 jaar; Basisleden

Vrijdag 30 juni t/m zondag 2 juli: Rijswijk
S/F clubparkoers De Spartaan, Lange Kleiweg
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

Zaterdag 1 juli 2017: Wielerronde van Middelharnis
S/F Beneden Zandpad
Funklasse; Sportklasse/Masters-40+; Prominenten; Amateurs

Zondag 2 juli 2017: 3e Omloop van Rijswijk
S/F clubparkoers RWV De Spartaan
Amateurs/Sportklasse/Junioren

Zondag 2 juli 2017: Bike Experts MTB cup Rijswijk
S/F Elsenburgerbos

Zondag 2 juli 2017: Ronde van Kralingen
S/F Lusthofstraat
Dikke Banden 7-12 jaar; Fixed Gear Klasse B; Funklasse; Fixed Gear Klasse A; Amateurs/Sportklasse

Woensdag 5 juli 2017: 57e Ronde van 's-Gravenzande
S/F Vreeburghlaan
Jeugd cat. 5, 6, 7; Dikke Banden 7-12 jaar; Amateurs/Sportklasse; Basisleden

Donderdag 6 juli 2017: 53e Slag van Ambacht
S/F Reeweg
Dikke Banden 7-12 jaar; Sportklasse; Elite/Beloften/Amateurs

Zaterdag 8 juli 2017: 36e wielerronde van Abbenbroek
Amateurs/Sportklasse/Junioren; UCI-vrouwen/Belofte-vrouwen/Elite-clubvrouwen; Dikke Banden 7-12 jaar

Zaterdag 8 juli 2017: 44e Ronde van Giessenburg
S/F Dorpstraat
Dikke Banden 7-12 jaar; Jeugd cat. 4 en 5; Basisleden; Sportklasse-19+/Amateurs-40+

Vrijdag 14 juli 2017: 32e Ronde van Kwintsheul
S/F Leeuwerik
Junioren; Amateurs/Sportklasse; Basisleden; Dikke Banden 7-12 jaar; Elite/beloften; Elite/Beloften (achter derny's)

Zondag 16 juli 2017: 56e Wielerdag van Monster
Jeugd cat 6 en 7; Dikke banden 7-12 jaar; Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes; Elite/Beloften/Amateurs; Basisleden

Woensdag 19 juli 2017: 63e Wielerronde van Maasdijk
Nieuwelingen; Junioren; Dikke Banden 7-12 jaar; Basisleden;Elite/Beloften/Amateurs

Zaterdag 22 juli 2017: 47e Ronde van Barendrecht
S/F Binnenlandse Baan
Sportklasse-19+/Amateurs-40+; Elite-/Belofte-clubvrouwen/Amateur-vrouwen/Junior-vrouwen; Elite/Beloften/Amateurs

Zondag 23 juli 2017: 68e Ronde van Poeldijk
S/F Jan Barendselaan
Nieuwelingen; Dikke Banden 7-12 jaar; Junioren; Basisleden; Elite/Beloften/Amateurs

Woensdag 26 juli 2017: Rabo Paardenmarktronde van Alblasserdam
S/F Van Eesterensingel
Sportklasse; UCI-vrouwen/Belofte-vrouwen/Elite-clubvrouwen; Elite/Beloften

Donderdag 27 juli 2017: 45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland
S/F Kerklaan
Nieuwelingen; Junioren; Dikke Banden 7-12 jaar; Elite/Beloften/Amateurs; Basisleden; Profs

Maandag 31 juli 2017: 26e Ronde van Noordeloos
S/F Botersloot
Dikke Banden 7-12 jaar; Amateurs/Sportklasse/Junioren; Basisleden; Elite/Beloften

Donderdag 3 augustus 2017: 37e Profwielerronde van Oostvoorne
S/F Burg. Letteweg
Amateurs/Sportklasse; UCI-vrouwen/Belofte-vrouwen/Elite-clubvrouwen; Prominenten achter derny's; Profs

Dinsdag 8 augustus 2017: 43e Ronde van De Lier
S/F Hoofdstraat
Nieuwelingen; Junioren; Dikke Banden 7-12 jaar; Basisleden; Elite/Beloften/Amateurs

Donderdag 10 augustus 2017: Ronde van Nootdorp
S/F De Poort
Dikke Banden 7-12 jaar; Elite-/Belofte-clubvrouwen/Amateur-vrouwen/Junior-vrouwen; Amateurs

Zaterdag 12 augustus 2017: Rond om de Graaf te Molenaarsgraaf
S/F Dorpstraat/Molenhoek
Dikke Banden 7-12 jaar; Amateurs/Sportklasse; Basisleden; Elite/Beloften

Dinsdag 15 augustus 2017: 68e Wielerspektakel van Naaldwijk
S/F Anjerlaan
Nieuwelingen; Junioren; Dikke Banden 7-12 jaar; Basisleden; Prominenten; Profs

Vrijdag 18 augustus 2017: Nacht van 's-Gravendeel
S/F Noord Voorstraat
Sportklasse-19+/Amateurs-40+; Amateurs; UCI-vrouwen/Belofte-vrouwen/Elite-clubvrouwen; Elite/Beloften

Zaterdag 19 augustus 2017: 60e Jubileumronde van Pijnacker-Centrum
S/F Stationsstraat t.h.v. Julianalaan
Masters-40+; Amateurs; Elite/Beloften; Dikke Banden 7-12 jaar; Prominenten achter derny's

Zaterdag 26 augustus 2017: Jeugdronde van Maassluis
S/F clubparkoers RCMD De Coureur, Vlaardingsedijk 5
Jeugd cat. 7 t/m 1 (let op startvolgorde !!)

Zaterdag 26 augustus 2017: Wielerronde van Zuidland
S/F Raadhuislaan
Nieuwelingen; Sportklasse-19+/Amateurs-40+; Elite/Beloften

Zaterdag 26 augustus 2017: 13e Vestingsronde van Nieuwpoort
S/F Hoogstraat
Basisleden; Junioren; Masters-50+; Basisleden

Zaterdag 26 augustus 2017: Zoetermeer
Beneluxcup Mountainbike
S/F Snowworld Zoetermeer, Buytenparklaan 30
Amateurs/Sportklasse; Masters-40+; Masters-50+; Jeugd 13-14 jaar; Jeugd 11-12 jaar; Jeugd 8-10 jaar; Nieuwelingen; Masters-30+

Zondag 27 augustus 2017: Zoetermeer
Beneluxcup Mountainbike
S/F Snowworld Zoetermeer, Buytenparklaan 30
Junioren; Elite-vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-vrouwen; Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes; Elite/Beloften; Funklasse heren; Funklasse vrouwen

Zondag 27 augustus 2017: Excelsiors Wielerdag te Gouda
Sportklasse; Amateurs; Junioren; Masters-50+

Zaterdag 2 september 2017: 79e Ronde van Dordrecht
S/F Dubbelsteynlaan-Oost
Sportklasse/Masters-40+; Prominenten achter derny's; Elite/Beloften/Amateurs

Zaterdag 2 september 2017: Ronde van Noordwijk
S/F Heilige Geestweg
Sportklasse; Basisleden

Zondag 3 september 2017: Rotterdam
Aren van 't Hof Memorial
S/F clubparkoers RWC Ahoy; Landscheiding 101
Jeugd cat.  5,  6 en 7 achter derny's

Woensdag 6 september 2017: Ronde van Noordwijkerhout
Dikke Banden 7-12 jaar; Elite/Beloften/Amateurs; Basisleden

Zaterdag 9 september 2017: Klompenronde te Honselersdijk
S/F clubparkoers Westland Wil Vooruit; Broekpolderlaan 14
Jeugd cat. 1 t/m 7; Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes

Zaterdag 9 september 2017: Arkel
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB
S/F clubparkoers Jan van Arckel, Vlietskade
Jeugd cat. 1 t/m 7; dames en heren 15+

Zaterdag 9 september 2017: 62ste Ster van Berkel
S/F Wilhelminastraat, Berkel en Rodenrijs
Nieuwelingen; Junioren; Dikke Banden 7-12 jaar; Masters-50+; Funklasse; Amateurs/Sportklasse

Zondag 10 september 2017: Omloop van De Bollenstreek
S/F Spekkelaan, Lisse
Amateurs; Basisleden; Sportklasse

Zaterdag 16 september 2017: 9e Jeugdploegentijdrit te Rijswijk
S/F clubparkoers RWV De Spartaan, Lange Kleiweg 116
Jeugd cat. 1 (individuele tijdrit); Jeugd cat. 2,3,4 (ploegentijdrit); Jeugd cat. 5,6,7 (ploegentijdrit)

Zaterdag 16 september 2017: Ronde van Voorhout
Dikke Banden 7-12 jaar; Sportklasse; Basisleden

Zaterdag 16 september 2017: 14e Ronde van Ameide
S/F Paramasiebaan
Nieuwelingen; Basisleden; Dikke Banden 7-12 jaar; Amateurs/Sportklasse/Junioren

Zondag 17 september 2017: 55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn
S/F Van Lennepstraat
Nieuwelingen; Amateurs; Junioren

Zondag 17 september 2017: Noordwijk
six4semmy 6 uur estafette
S/F Duindamseslag
Mountainbike open klasse (interclubwedstrijd)

Zondag 17 september 2017: Ronde van Hillegom
Dikke Banden 7-12 jaar; Jeugd cat. 5,6,7; Basisleden; Funklasse; Sportklasse

Zaterdag 23 september 2017: Ronde van Krimpen
S/F Parkzoom, Krimpen a/d IJssel
Funklasse; Dikke Banden 7-12 jaar; Amateurs

Zaterdag 23 september 2017: 13e Omloop van Ottoland
S/F A-even
Sportklasse; Funklasse; Nieuwelingen; Basisleden

Zondag 24 september 2017: Ronde van De Uithof te Den Haag
S/F clubparkoers HSK Trias, Jaap Edenweg
Jeugd cat. 1 t/m 7, Nieuweling-meisjes

Zondag 24 september 2017: Ronde van Lisse
Dikke Banden 7-12 jaar; Basisleden; Masters-50+; Sportklasse

Zondag 24 september 2017: Dordrecht
6e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas
Veldrit
S/F clubparkoers DRC De Mol, Vogelaarsweg
Amateurs/Sportklasse; Masters-40+; Nieuwelingen; Elite-vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-vrouwen/Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes; Junioren; Elite/Beloften

Zaterdag 30 september 2017: Ronde van Noord te Rotterdam
S/F Bergselaan
A-rijders (Fixed Gear Event); B-rijders (Fixed Gear Event); Dikke Banden 7-12 jaar; Amateurs/Sportklasse; Funklasse

8 oktober 2017: Gouda
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal
S/F Geluidswal A12
Elite-vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-vrouwen/Junior-vrouwen; Nieuweling-meisjes; Amateurs/Sportklasse; Masters-40+; Masters-50+

Zaterdag 14 oktober 2017: Poortugaal
Veldrit van Albrandswaard
Amateurs/Sportklasse; Elite-vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-vrouwen/Junior-vrouwen; Junioren; Masters-40+; Nieuweling-meisjes; Nieuwelingen

Zaterdag 28 oktober 2017: Veldrit van De Uithof te Den Haag
S/F clubparkoers HSK Trias, Jaap Edenweg
Amateurs/Sportklasse; Masters-40+; Masters-50+

Zaterdag 4 november 2017: 15e Jeugdveldrit van Dordrecht
S/F clubparkoers DRC De Mol, Vogelaarsweg
Jeugd cat. 1 t/m 7